jeszczejedenblog.pl

biznes, finanse, marketing

Organizujesz konferencję
Biznes

Organizujesz konferencję? Zobacz to centrum konferencyjne w Warszawie.

Spotkania biznesowe wymagają odpowiedniej oprawy. Twoi kontrahenci będą bardziej skłonni do podejmowania ważnych decyzji, gdy otoczenie wokół nich zadziała kojąco na ich zmysły. W przestrzeni eventowej DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre wiele spotkań biznesowych zakończyło się spektakularnym sukcesem. Wybierz jedną z prestiżowych sal konferencyjnych i błyszcz wśród zaproszonych gości, a my zajmiemy się każdym szczegółem.

Profesjonalne eventy i konferencje biznesowe w Warszawie

Szukasz przestrzeni, której atmosfera inspiruje do podejmowania nowych działań? Jesteś w idealnym miejscu! Centrum konferencyjne DoubleTree by Hilton Hotel to miejsce sprawdzone przez gigantów z licznych gałęzi biznesu. Znajdujemy się w spokojnej i malowniczej okolicy, a dotarcie do nas jest niezwykle proste zarówno z centrum Warszawy, jak i z okolicznych lotnisk.

Goście, którzy przyjadą do nas własnymi samochodami, mogą zaparkować je w liczącym 150 miejsc parkingu podziemnym lub na jednym z 450 miejsc przed budynkiem. Wokół centrum konferencyjnego rozpościera się okazały ogród, w którym zaproszeni goście mogą odpocząć i porozmawiać pomiędzy kolejnymi panelami dyskusyjnymi. W czasie przerw na posiłki serwujemy wyśmienite dania w restauracji Garden z ogromnym tarasem otwartym na ogród.

Nowoczesny sprzęt i wygodne sale z widokiem na naturę

Na 5000 m2 przestrzeni eventowej DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre posiadamy 20 sal konferencyjnych z dostępem do światła dziennego i widokiem na okolicę. Każde z pomieszczeń wyposażyliśmy w nowoczesne projektory o dużej mocy, dzięki którym nawet goście w ostatnim rzędzie będą doskonale widzieć szczegóły każdej prezentacji.

Na duże spotkania przygotowujemy profesjonalne nagłośnienie, a gdy zapada zmrok, zainstalowane oświetlenie pozwala gościom wygodnie notować najważniejsze punkty prezentacji. Zadbaliśmy także o stoły w każdym kształcie i różnych rozmiarach, idealne do negocjacji wewnątrz kadry zarządzającej lub w gronie pracowników danego departamentu. Dzięki naszym wygodnym krzesłom Twoi goście nie odczują wielogodzinnych posiedzeń i negocjacji trwających przez cały dzień.

Relaks i rozrywka dla gości konferencji

Niemal wszystkie konferencje biznesowe w Warszawie wieczorami zamieniają się w rozrywkowe spotkania integracyjne. Na to również jesteśmy przygotowani, ponieważ dla wszystkich chętnych przygotowaliśmy przestrzeń klubową Zazen Club & Lounge z doskonałą muzyką i miejscem do tańca. Dla maksymalnego relaksu naszych gości mamy również strefę SPA, Wellness & Fitness z jedynym w Warszawie basenem z nisko zasoloną wodą.

Masz wyjątkowe życzenia, których realizacji nie podjęły się inne centra konferencyjne? Nasz zespół pomoże Ci spełnić wiele nawet najbardziej niecodziennych zachcianek i wymagań. Skontaktuj się z nami i opowiedz nam, jak wyobrażasz sobie realizację swojej następnej konferencji.